Motto: „Neotevírejme dětem dveře, ale pomozme jim najít
ten správný klíč, aby si je dokázaly otevřít samy..“
holčička kreslí obrázek

informace vedení školky

Milé děti, rodiče, vítáme Vás v novém školním roce v Klíčku. Těšíme se na naše společné zážitky!

Hřiště MŠ pro veřejnost tento víkend naposledy

13.10.2021

Dětské hřiště MŠ je od května přístupné veřejnosti v těchto termínech.

Návštěvníci jsou povinni řídit se Provozním řádem hřiště platným od 1. 9. 2019 .

MŠ klíček

Plán akcí

05.09.2021

Vážení rodiče, sledujte náš plán akcí, naleznete zde již aktuální informace.

MŠ klíček

Pravidla pro vstup do budovy MŠ

01.09.2021

Prosíme, nevstupujte do budovy školy a do jednotlivých tříd BEZ ROUŠKY. Před vstupem si vždy DEZINFIKUJTE RUCE.

Ráno při odvádění dítěte a po obědě či odpoledne při vyzvedávání dítěte vstupuje do budovy POUZE JEDNA OSOBA. Dodržujte rozestupy.

Děkujeme vám za součinnost

MŠ klíček zelený klíček modrý klíček žlutý klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček

Logohrátky: Elektronický materiál pro rodiče k procvičování hlásek CSZ, ČŠŽ, LRŘ

25.03.2021

Vážení rodiče,

připravili jsme pro vás Logohrátky: Elektronický materiál pro rodiče k procvičování hlásek CSZ, ČŠŽ a LRŘ. Stáhnout si ho můžete ZDE.

obrázek zpráva Dýňová polévka všem chutnala
Dýňová polévka všem chutnala

15.10.2021

Děti z Červeného klíčku si vlastnoručně uvařily dýňovou polévku. Jendotlivé dýně nejprve omyly, poté je vydlabaly, a nakonec je nakrájely na malé kousky. Nechyběla ani společná ochutnávka.
Ještě jednou děkujeme všem rodičům, kteří nám věnovali dýně.

červený klíček

obrázek zpráva Hokejbalisté vybojovali zlaté a stříbrné medaile
Hokejbalisté vybojovali zlaté a stříbrné medaile

24.09.2021

V pátek 24. září se chlapci a dívky z Červeného a Oranžového klíčku zúčastnili hokejbalového turnaje. Ten se konal na hokejbalovém hřišti v Hradci Králové. Smíšená družstva se po napínavém boji umístila na prvním a druhém místě. Gratulujeme!

oranžový klíček červený klíček

obrázek zpráva Děti dodatečně oslavily svůj svátek
Děti dodatečně oslavily svůj svátek

24.06.2021

Děti dnes dodatečně oslavily svůj svátek. Během dopoledne si společně s učitelkami prošly jedenáct stanovišť se zábavnými úkoly, při kterých rozvíjely mimo jiné pozornost, spolupráci, hrubou a jemnou motoriku. Nejvíce se však těšily, až se svezou na nafukovací skluzavce. A aby si zkrátily čekání, odpočívaly ve stínu, vychutnávaly si vychlazený meloun a prohlížely si dárky.

listopad 2021

Kroužek pro přihlášené děti z FK a ŽK zaměřený na přirozený rozvoj hudebních dovedností. Velká pozornost je věnována především zpěvu, rozšiřování hlasového rozsahu, správnému dýchání a artikulaci.

žlutý klíček fialový klíček

Malý architekt

červený klíček

Malý architekt

oranžový klíček

naše třídy

pojďte se podívat do našich tříd

vhodný čas pro volání učitelkám do tříd je do 8:30 a od 11:45 hodin.