Motto: „Neotevírejme dětem dveře, ale pomozme jim najít
ten správný klíč, aby si je dokázaly otevřít samy..“
holčička kreslí obrázek

informace vedení školky

Dopoledne otevřených dveří uspořádá naše mateřská škola v sobotu 1.4. 2023 od 9.00 hod, v 9.45 následuje beseda ředitelky s rodiči. Sraz ve spojovací chodbě. Vhodné je přinést dětem přezůvky.

obrázek zpráva Informace o uzavření MŠ Klíček v období letních prázdnin
Informace o uzavření MŠ Klíček v období letních prázdnin

11.01.2023

Vážení rodiče, dovolujeme si Vás informovat o termínech, v nichž bude naše MŠ v období letních prázdnin uzavřena. V této době můžete využít prázdninového provozu v pověřené MŠ. Harmonogram provozu naší MŠ naleznete v přiloženém obrázku. Termín přijímání žádostí o přihlášení k prázdninovému provozu je čtvrtek 8. 6. 2023. Informace o přihlášení k prázdninovému provozu a rozpis pověřených škol v době uzavření naší MŠ uveřejníme s dostatečným předstihem na našich webových stránkách. Sledujte aktuality.

zelený klíček modrý klíček žlutý klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček 713 klíček

obrázek zpráva Důležité sdělení – Nepřehlédněte!
Důležité sdělení – Nepřehlédněte!

23.12.2022

Vážení rodiče, na základě výsledků dotazování rodičů – zájem o umístění dítěte a po projednání se zřizovatelem bude provoz naší mateřské školy přerušen ve dnech od 23.12. - 30.12. 2022. Na těchto 5 dní všem dětem automaticky odhlásíme stravu. Opět Vás v mateřské škole přivítáme v pondělí 2.1. 2023. Kateřina Nováková, ředitelka školy

obrázek zpráva Den čertíka Bertíka
Den čertíka Bertíka

05.12.2022

V pondělí 5. 12. navštíví naši školku Mikuláš s andělem a čertem. Rodiče, prosíme Vás, abyste dětem na tento den připravili jednoduchou masku čerta nebo anděla. Nedávejte dětem masky, které zakrývají obličej. Děkujeme.

obrázek zpráva Pojďte s námi se světýlkem za Ježíškem
Pojďte s námi se světýlkem za Ježíškem

01.12.2022

Milé děti, vážení rodiče, Spolek rodičů při MŠ Klíček Vás srdečně zve na tradiční předvánoční výpravu "Se světýlkem za Ježíškem". Ve čtvrtek 1.12. v 16:30 se sejdeme v atriu mezi pavilony A a B, Zazpíváme si koledy a rozsvítíme stromeček. Poté se vydáme na krátký lampiónový průvod okolím školky. Následně se vrátíme ke školce, kde budou děti moci odevzdat svá přání pro Ježíška. A čeká je malé překvapení! Prosíme, pomozte nám ozdobit stromeček vlastní donesenou ozdobou a vezměte dětem lampión či lucerničku, abychom si na cestu mohli posvítit.

obrázek zpráva Soptíkovo lyžování: 4. den
Soptíkovo lyžování: 4. den

26.01.2023

Máme za sebou čtvrtý den Soptíkova lyžování, dnes s mírným sněžením. Dnes jsme se opět zdokonalovali v lyžařských dovednostech. Všechny nás to baví a děláme pokroky. Nemůžeme se dočkat, až vám to zítra předvedeme.

obrázek zpráva Soptíkovo lyžování: 3. den
Soptíkovo lyžování: 3. den

25.01.2023

Dnes, ve středu, nás v Olešnici přivítala mlha. Ta nás ale neodradila a lyžování jsme si opět užili. Většina z nás už zdolala větší kopec.

obrázek zpráva Soptíkovo lyžování: 2. den
Soptíkovo lyžování: 2. den

24.01.2023

Druhý den lyžování jsme všichni úspěšně zvládli, počasí nám přálo a všem se dobře jezdilo. Už teď jsme zvědaví, co pro nás lektoři připraví zítra. :)

leden 2023

Pro přihlášené děti.

fialový klíček oranžový klíček červený klíček

Kulturní akce. Začátek: mladší děti - 9:00 hod., starší děti - 10:00 hod.

únor 2023

ČK: 10:20 - 11:00 hod., OK: 11:00 - 11:40 hod.

oranžový klíček červený klíček

naše třídy

pojďte se podívat do našich tříd

vhodný čas pro volání učitelkám do tříd je do 8:30 a od 11:45 hodin.