pohled do třídy žlutý klíček

třída žlutý klíček

vítejte v naší třídě

Den čertíka Bertíka

25.11.2021

V pátek 3.12. 2021 pro děti uspořádáme zábavné dopoledne. Přijde Mikuláš s čertem a andělem. Prosíme rodiče, aby dětem připravili do školky jednoduchý převlek čertíka nebo mohou jít i za andílka, je to na nich, v jaké masce se budou cítit lépe.

MŠ klíček zelený klíček modrý klíček žlutý klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček

Divadlo v MŠ

24.11.2021

V pátek 26.11. do MŠ zavítá divadlo. Hrát bude pro náš pavilon samostatně pohádku O dvanácti měsíčkách. Vstupné hradíme ze školného.

Fotografie z vánočního focení

24.11.2021

V MŠ máme fotografie z vánočního focení. Kdo nechodí do školky, může se pro ně v nejbližší době zastavit.

žlutý klíček

obrázek zpráva Martina na bílém koni vyhlížely i děti ze ŽK
Martina na bílém koni vyhlížely i děti ze ŽK

12.11.2021

Také děti ze ŽK netrpělivě vyhlížely Martina na bílém koni. Čekání si krátily zábavnými úkoly: pečlivě vybarvovaly obrázky, zdobily papírové podkovy nebo se učily kreslit vločky.

žlutý klíček

obrázek zpráva Po pečených bramborách se jen zaprášilo
Po pečených bramborách se jen zaprášilo

29.10.2021

Děti ze Žlutého klíčku si připravily podzimní lahůdku - pečené brambory. Pomáhaly s loupáním i krájením. A nejvíce se všechny těšily na ochutnávání.

žlutý klíček

obrázek zpráva Děti dodatečně oslavily svůj svátek
Děti dodatečně oslavily svůj svátek

24.06.2021

Děti dnes dodatečně oslavily svůj svátek. Během dopoledne si společně s učitelkami prošly jedenáct stanovišť se zábavnými úkoly, při kterých rozvíjely mimo jiné pozornost, spolupráci, hrubou a jemnou motoriku. Nejvíce se však těšily, až se svezou na nafukovací skluzavce. A aby si zkrátily čekání, odpočívaly ve stínu, vychutnávaly si vychlazený meloun a prohlížely si dárky.

prosinec 2021

Představení "Radujme se, veselme se", začátek v 9:00 hodin - mladší děti/10:00 hodin - starší děti

Kroužek pro přihlášené děti z FK a ŽK zaměřený na přirozený rozvoj hudebních dovedností. Velká pozornost je věnována především zpěvu, rozšiřování hlasového rozsahu, správnému dýchání a artikulaci.

žlutý klíček fialový klíček
leden 2022

Představení "Sněhurka", začátek v 9:00 hodin - mladší děti/10:00 hodin - starší děti

napište nám zprávu