pohled do třídy oranžový klíček

třída oranžový klíček

vítejte v naší třídě

Den čertíka Bertíka

25.11.2021

V pátek 3.12. 2021 pro děti uspořádáme zábavné dopoledne. Přijde Mikuláš s čertem a andělem. Prosíme rodiče, aby dětem připravili do školky jednoduchý převlek čertíka nebo mohou jít i za andílka, je to na nich, v jaké masce se budou cítit lépe.

MŠ klíček zelený klíček modrý klíček žlutý klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček

Vánoční svícínky

24.11.2021

Milí rodiče, plánujeme jako vánoční dárek výrobu svícínku. Prosíme o přinesení větší svíčky viz. obrázek. Je jenom na vás, co si na výrobu svícínku přinesete. Dle vašich možností např. kousky jehličnanů, jmelí, túje atd. + sušený pomeranč, jablko, ozdobičky na drátku, arašídy, mašličky, skořici, badyán,... Věci si přineste v podepsané krabičce/pytlíčku. Materiál noste v týdnu 29.-3.12.2021 Děti už se těší, jak vyrobený svícínek ozdobí váš byt.

Nabídka práce

24.11.2021

Mateřská škola Klíček hledá pracovnici na pozici uklízečky, prozatím na dlouhodobý zástup za nemoc (8 měsíců), s nástupem od 1.1. 2021, na plný úvazek, pracovní doba od 6.00 do 14.30, mzda 17 070.- Kč hrubého. Zájemci se mohou hlásit u ředitelky školy Kateřiny Novákové tel. 725 796 262, email: novakova@msklicekhk.cz

obrázek zpráva Děti z OK se proměnily ve strašidla a bubáky
Děti z OK se proměnily ve strašidla a bubáky

08.11.2021

Oranžový klíček zaplavili pavouci a strašidla! Naštěstí nikdo nepřišel k úhoně. A všichni si užili závěrečný karneval.

oranžový klíček

obrázek zpráva Děti obdivovaly krásy podzimu
Děti obdivovaly krásy podzimu

31.10.2021

Oranžový klíček v říjnu podnikl výpravu do královéhradeckých městských lesů. Děti obdivovaly barvy podzimu a zahrály si různé pohybové hry.

obrázek zpráva Oranžový klíček navštívil Divadlo DRAK
Oranžový klíček navštívil Divadlo DRAK

18.10.2021

Děti z Oranžového klíčku navštívily divadelní představení v Divadle DRAK. Čekání na představení si děti zkrátily na hřišti před divadlem. Vyzkoušely si manipulaci s loutkami či zdolávání provázkového labyrintu.

prosinec 2021

Program na téma "Vánoční příběh"

oranžový klíček

Představení "Radujme se, veselme se", začátek v 9:00 hodin - mladší děti/10:00 hodin - starší děti