pohled do třídy červený klíček

třída červený klíček

vítejte v naší třídě

Den čertíka Bertíka

25.11.2021

V pátek 3.12. 2021 pro děti uspořádáme zábavné dopoledne. Přijde Mikuláš s čertem a andělem. Prosíme rodiče, aby dětem připravili do školky jednoduchý převlek čertíka nebo mohou jít i za andílka, je to na nich, v jaké masce se budou cítit lépe.

MŠ klíček zelený klíček modrý klíček žlutý klíček fialový klíček oranžový klíček červený klíček

Nabídka práce

24.11.2021

Mateřská škola Klíček hledá pracovnici na pozici uklízečky, prozatím na dlouhodobý zástup za nemoc (8 měsíců), s nástupem od 1.1. 2021, na plný úvazek, pracovní doba od 6.00 do 14.30, mzda 17 070.- Kč hrubého. Zájemci se mohou hlásit u ředitelky školy Kateřiny Novákové tel. 725 796 262, email: novakova@msklicekhk.cz

Prosba o zbytky vlny na tkaní

23.11.2021

Pokud máte doma nevyužité zbytky vlny, budeme rádi, pokud nám je věnujete do školky. Budeme se s dětmi učit tkát. Klubíčka můžete nosit do MŠ od pondělí 29.11.2021. Děkujeme.

obrázek zpráva Děti pestrobarevnou mozaikou uvítaly sv. Martina
Děti pestrobarevnou mozaikou uvítaly sv. Martina

11.11.2021

Čekání na Martina na bílém koni, který se letos (bohužel) opět zpozdil, si děti z Červeného klíčku zkrátily tvorbou pestrobarevné mozaiky. Otázka pro zvídavé čtenáře: Kolik koní vidíte na obrázku?

červený klíček

obrázek zpráva Dýňová polévka všem chutnala
Dýňová polévka všem chutnala

15.10.2021

Děti z Červeného klíčku si vlastnoručně uvařily dýňovou polévku. Jednotlivé dýně nejprve omyly, poté je vydlabaly, a nakonec je nakrájely na malé kousky. Nechyběla ani společná ochutnávka.
Ještě jednou děkujeme všem rodičům, kteří nám věnovali dýně.

obrázek zpráva Představení
Představení "A na noze pevnina" děti zaujalo

09.10.2021

Děti z Červeného klíčku navštívily Divadlo DRAK. Tentokrát se vypravily na představení s poetickým názvem "A na noze pevnina". Představení plné hudby, malby a tance se dětem moc líbilo. Navíc se mohly podívat do zákulisí a popovídat si s představitelkou hlavní role.

prosinec 2021

Kroužek pro tvořivé děti

fialový klíček červený klíček

Představení "Radujme se, veselme se", začátek v 9:00 hodin - mladší děti/10:00 hodin - starší děti