šikulky

Karneval

Na šikulkách děti ve čtvrtek ztvárnily prožitý karneval.Využily různé techniky, kresbu rozmazávacími pastely,malbu prstovými barvami a stříkání barevným sprejem.
zveřejněnil: 24.02.2020 Fikerová Jaroslava

Tučňáci

Ve čtvrtek 6.2.děti na šikulkách malovaly tučňáky na ledu ,využily temperové a plakátové barvy,detaily dokreslily barevnými tužemi.Obrázky uvidíte ve virtíně u ředitelny.
zveřejněnil: 07.02.2020 Fikerová Jaroslava

Zima

Ve čtvrtek 23.1.děti na výtvarce kreslily zimu novou technikou, bílým fixem na modrý podklad,potom nakreslily vločku,potřely lepidlem a nanesly hrubou sůl.Obrázky uvidíte ve vitríně u ředitelny.
zveřejněnil: 27.01.2020 Fikerová Jaroslava

Zimní slunce

Ve čtvrtek 9.1.děti na šikulkách malovaly zimní slunce,vzužily různé druhy barev,temperové barvy,inkousty,tuže,stříbřenku a fixy.Práce jsou vystaveny ve vitríně u ředitelny.
zveřejněnil: 10.01.2020 Fikerová Jaroslava

Dozdobování

17.12.si děti dozdobovaly vyrobenou vánoční keramiku a odnesly si ji domů.
zveřejněnil: 19.12.2019 Fikerová Jaroslava

Vánoční dekorace

Děti z OK a ŽK dnes vytvářely zvoneček z keramického květináče - malovaly temperami, dotvářely stuhou a korálkem. Na závěr zbyl ještě čas, abychom si udělaly andělíčky složené z papírových koleček.
zveřejněnil: 19.12.2019 Javůrková Zdeňka

Keramika

3.12.děti pracovaly s keramickou hlínou,vytvářely vykrajovátky různé vánoční motivy,tvořítky vymačkávaly různé zdobení.Výrobky dám vypálit a děti si je odnesou před vánocemi domů.
zveřejněnil: 05.12.2019 Fikerová Jaroslava

Vánoční ozdoby

Dnes děti z OK a ŽK tvořily ozdoby. Nejdříve lepily a špendlily hvězdy na polystyrenovou kouli, dozdobovaly stuhou. Druhou ozdobu tvořily z drátků a korálků.
zveřejněnil: 05.12.2019 Javůrková Zdeňka

Vánoční přání

Ve čt 14.11. děti ze Šikulek z ČK a FK vytvářely návrhy na vánoční přáníčka na formát A4,využily metalické barvy a fixy,tempery,kuličkové barvy,barevné tuže a fantazii.
zveřejněnil: 14.11.2019 Fikerová Jaroslava

TO JSEM JÁ

Šikulky z červeného a fialového klíčku ve čt 17.10.malovaly na téma To jsem já.Využily anilinové barvy,tuže,inkousty.Postavu vystřihly a nalepily na barevné pozadí.Práce uvidíte ve vitríně u ředitelny.
zveřejněnil: 17.10.2019 Fikerová Jaroslava

TO JSEM JÁ

DĚTI Z OK A ŽK KRESLILY FIXEM A ANILINOVÝMI BARVAMI POSTAVU. POZADÍ JSME VYTVOŘILY VOSKOVKAMI. VÝKRESY SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT VE VITRÍNĚ U ŘEDITELNY.
zveřejněnil: 16.10.2019 Javůrková Zdeňka