třída fialový klíček

PLAVÁNÍ

Ve středu 16.9. jedeme poprvé na plavání. S sebou do batůžku igelitovou tašku ( v ní plavky, ručník, mýdlo, děvčata čepici a hřeben), roušku v sáčku, pití v uzavíratelné lahvičce a malou svačinku (kousek ovoce nebo brumík, malá sušenka apod). Prosíme, aby děvčata měla dlouhé vlasy svázané do culíku.
zveřejněnil: 14.09.2020 Javůrková Zdeňka

Hlaste se do kroužku SPORTOVNÍ HRÁTKY

SPORTOVNÍ HRÁTKY se konají 1x za 14 dní od 10 do 11:30 hodin. Kroužek je určen přednostně pro předškoláky.

Děti se v rámci kroužku seznámí formou hry se základy atletiky (běh, skok, hod) a zlepší si pohybovou koordinaci. Za příznivého počasí budeme trénovat na atletickém stadionu při ZŠ Milady Horákové, v zimě v sokolovně na Novém Hradci Králové.

Děti potřebují pouze sportovní oblečení a sportovní obuv na ven, nebo do tělocvičny. Hlásit do kroužku se můžete již nyní do předtištěného formuláře u vás v šatně.

zveřejněnil: 07.09.2020 Hlavatá Jana Mgr.

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

V úterý 15.9. jdeme s dětmi po svačině na dopravní hřiště. S sebou batůžek s pitím ( lahvička) a kdo má přilbu na kolo.
zveřejněnil: 04.09.2020 Javůrková Zdeňka